Vítejte na oficiálních stránkách lyžařského oddílu Klubu turistů a lyžařů Brno.

     

Pozor. Spustili jsme nové webové stránky, které naleznete na adrese www.lo.ktlbrno.cz. Tyto stránky už nebudou nadále aktualizovány.

         

Jsme lyžařský oddíl s dlouholetou tradicí registrovaný a certifikovaný Svazem lyžařů ČR. Nabízíme výuku lyžování a snowboardingu pro děti a mládež od 6-18 let. Přijímáme začátečníky i pokročilé. Nabízíme výuku formou 6-ti jednodenních výjezdů (obvykle Čenkovice, v případě nepříznivých sněh. podmínek i dál), kondiční cvičení 1x týdně. Chcete-li strávit zimní sezónu aktivně na čerstvém vzduchu, v příjemné společnosti a naučit se dobře na lyžích nebo snowboardu, neváhejte a kontaktujte nás. Více info zde. Najdete nás také na Facebooku.

 

Těší se na vás tým instruktorů LO KTL :)

 

Novinky

Máme plno!

21.10.2015 14:07
Všechny naše školy jsou už zaplněny. Letos se to podařilo v rekordně krátkém čase. Děkujeme za vaši přízeň a omluváme se těm, na které se tentokrát nedostalo.

Naplněnost škol

19.10.2015 15:22
S blížící se zimou se nám všechny naše školy úspěšně zaplňují. Obě školy LOM už se blíží k plné kapacitě, ještě několik volných míst má SOM a LOD. Předpokládáme, že stávajícím tempem budou místa ve všech školách obsazena ještě hodně před obvyklým termínem uzávěrky přihlášek 16.11. Proto s příhlášením chvátejte, při naplnění našich kapacit už nebude možné registrovat nové přihlášky.

Přihlášky

15.09.2015 17:47
Právě byly zveřejněny přihlášky do našich škol na nadcházejicí sezónu. Stahujte v záložce lyžařské školy. Uzávěrka přihlášek je 16.11.2015. Pokud se rozhodnete pro účast, prosíme o vytištění přiložené přihlášky, vyplnění a po naskenování o zaslání na adresu: prihlaska.ktl@email.cz Platbu lze provést pouze bezhotovostně, číslo účtu a další náležitosti Vám budou zaslány po obdržení vyplněné přihlášky. Samozřejmě  uvítáme v oddílech i kamarády nebo známé Vás či Vašich dětí. Stejně jako v minulém roce budeme přijímat  přihlášky společně pro oba oddíly LOM a před prvním...

Termíny pro sezónu 2016

03.09.2015 10:36
Už jsme vypsali termíny výjezdů pro nadcházejicí sezónu. Najdete je v záložce termíny a cena. Přihlášky do našich škol budou k dispozici koncem září.

Sezóna je u konce

15.03.2015 10:13
Máme úspěšně za sebou všech šest naplánovaných výjezdů, což znamená, že můžeme letošní lyžařskou a snowboardovou sezónu prohlásit za ukončenou. Děkujeme všem, kteří s námi letos jezdili. Doufáme, že jste se s námi bavili a že se potkáme opět za rok. Pokud nám chcete něco sdělit, podělit se o zážitky atd, klikněte na naše diskuzní fórum. Také můžete navštívit náš FCB profil. Nyní pro vás také zpracováváme fotodokumentaci ze závodů na posledním výjezdu. Přejeme všem vydařený zbytek zimy a za rok opět naviděnou. SKOL!!!

Je před námi závěrečný výjezd

05.03.2015 20:05
V sobotu vyrazíme na poslední výjezd této sezóny. To znamená, že nás již tradičně čekají závody. Takže nabrousit hrany, namazat skluznice a vzhůru na kopce :-)

Přidány nové fotky

10.02.2015 08:37
Do fotogalerie byly přidány nové fotky z posledního výjezdu. Můžete se přesvědčit, že počasí nám opravdu přálo a podmínky byly vskutku luxusní :-) Kéž nám takové podmínky vydrží co nejdéle.

Zítra opět vyrážíme!

06.02.2015 09:07
Zítřkem načneme druhou polovinou výjezdů. Dle předpovědí nás v Čenkovicích čeká mrazivá, ale slunečná sobota a dostatek sněhové pokrývky. Lyže a prkna nachystat a zítra na kopci :-)

3.výjezd

30.01.2015 09:00
Už zítra se vydáme na další výjezd. Zima se nám naplno rozjela, v Čenkovicích připadlo několik cm nového sněhu, takže se můžeme těšit na prašan :-) Sobota by měla být mrazivá a polojasná. Takže vzhůru na kopec!

Prosba k parkování

23.01.2015 08:10
Zítra po týdnu opět vyrazíme na další výjezd. Rádi bychom požádali o jednu věc. Vzhledem ke skutečnosti, že autobusy kvůli zákazu vjezdu už nemohou zajíždět na horní nezpevněné parkoviště a musí manévrovat na menším prostoru, neparkujte prosím vaše vozidla na spojovací cestě mezi dolním (asfaltovým) a horním (nezpevněným) parkovištěm. Umožníte tak bezpečnější a pohodlnější najíždění a odjíždění autobusů. Děkujeme.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>